Šunų veislės > Aliaskos Klee Kai

Aliaskos Klee Kai

Aliaskos Klee Kai - nuotrauka
Aliaskos Klee Kai - nuotrauka
Veislė Aliaskos Klee Kai
Kiti vardai Klee Kai, AKK, Alaskan
Kilmės šalis JAV
Dydis Vidutinių šunų veislės
Veislės grupė Šiauriniai šynys
Ilgaamžiškumas 13 -14 metų
Temperamentas aktyvus, žingeidus, protingas, judrus, greitas
Ūgis Žaislinis iki 33 cm Miniatiūrinis 34-38 cm Standartinis 39-43 cm
Svoris Žaislinis iki 4.1 kg Miniatiūrinis 4.5-6.8 kg Standartinis 7.3-10 kg
Kailio spalva Baltas, Juodas ir baltas, Raudonas ir baltas, Pilkas ir baltas
Šuniuko kaina 810 - 1220 EUR
Hipoalerginis ne
Aliaskos Klee Kai - šuniukas
Aliaskos Klee Kai - šuniukas
Įvertink šią veislę:
iš viso įvertino: 20

Aliaskos Klee Kai yra mažesnioji versija Aliaskos haskio, nors jis fiziškai primena Sibiro haskį. Jis sveria 4,3-18 kg, būna trijų dydžių ir 3 spalvų. Aliaskos Klee turi aukštą energijos lygį, todėl tai nėra šuo bet kam. Be daugybės fizinių pratimų, jis gali tapti labai nervingas. Tačiau, jei tinkamai laikomas, Klee Kai gali būti nuostabus kompanionas. Jis yra draugiškas, bet šiek tiek santūrus su nepažįstamaisiais. Paklusnus ir labai mylintis, jam reikia daug žmonių – tuomet būna ramus. 
Jeigu jūs visada mėgote Sibiro haskio ar malamuto išvaizdą, gal jūs norėjote įsigyti vieną, bet neturėjote didelių namų tokiam dideliam šuniui. Pamatėte Aliaskos Klee Kai – pamatėte savo svajonių šunį, tik mažesnį. Jis yra nedaug didesnis už katę, todėl tinkamas netgi mažiems namams. Tačiau visgi ši veislė turi tam tikrų veislės bruožų, kurie atrodo labiau košmariški negu mieli, todėl pasikartosime – Aliaskos Klee Kai šuo netinka visiems ar bet kam.  
Yra daug daugiau išlaidų, negu tik pradinė kaina perkant šuniuką. Šuniukus reikia čipuoti, turi būti sumokėtas registracijos mokestis už lustą. Be šios registracijos lustas yra nenaudingas. Būtų naudinga kasmet šunį patikrinti, ši sveikatos apžiūra kainuoja maždaug 100-400 eurų. Jei norite, kad jūsų šuo liktų geros sveikatos, turbūt norėsite jį maitinti aukščiausios kokybės maistu, kuris kainuoja nemažai. Tada žinoma antkakliai, pavadėliai, žaislai, gultai, ir viskas, ką jis bus sugadinęs būdamas mažas. Žinoma, pagalvokite ir apie sterilizaciją bei jos išlaidas. Visa tai yra normalios išlaidos įsigyjant šunį, ir vėliau jį tinkamai prižiūrint, o kur dar įvairios ekstra papildomos bei netikėtos išlaidos, tarkim šuniui susirgus... 
Aliaskos Klee Kai nėra miniatiūrinis Sibiro haskis ir jo temperamentas visiškai kitoks negu Sibiro Haskių. Aliaskos Klee Kai yra labai drovūs su svetimais žmonėmis, netgi su tolimesniais šeimos nariais. Jie labai prisirišę prie vieno šeimos nario. Ką tai reiškia? O gi tai, kad jūs (šeimininkas) turite būti pasirengę bendrauti bendrauti bendrauti su savo Aliaskos Klee Kai kiekviena proga. Jie taip pat bijos veterinaro, kirpėjo, kitų šunų, draugų, vaikų.  

Aliaskos Klee Kai - šuns vardai

Vardai patinui Vardai patelei
01 . BagyraTripa
02 . MildaPinkė
03 . SpygliusKytė
04 . TviksasSmailė
05 . NordoZuja
06 . VinstonasMaile
07 . DijusAureja
08 . TikitaksisČitulė
09 . AigasKalista
10 . ŠansasManga