Šunų veislės > Ūdrinis šuo

Ūdrinis šuo

Ūdrinis šuo - nuotrauka
Ūdrinis šuo - nuotrauka
Veislė Ūdrinis šuo
Kiti vardai Otterhound.
Kilmės šalis Jungtinė Karalystė, Anglija
Dydis Didelių šunų veislės
Veislės grupė Aviganiai, Pėdsekiai
Ilgaamžiškumas 10 - 13 metų
Temperamentas padūkęs, geraširdis, pastovaus charakterio
Ūgis Patinas: ~69 cm Patelė: ~61 cm
Svoris Patinas: 41-50 kg Patelė: 29-41 kg
Kailio spalva Juodas, Pilkas, kviečiaspalvis, Mėlynas ir kreminės spalvos, Kepenų spalvos ir gelsvai rudas - įdegio spalvos, Juodas ir gelsvai
Šuniuko kaina 410 - 490 EUR
Hipoalerginis ne
Ūdrinis šuo - šuniukas
Ūdrinis šuo - šuniukas
Įvertink šią veislę:
iš viso įvertino: 7

Veislės charakteristika

Prisitaikymas
Draugiškas
Sveikata
Treniravimas
Reikalingi užsiėmimai

Ar manote, kad gyvenimas su dideliu, padūkusiu, gauruotu šunimi būtų idealus? Jei taip, Ūdrinis Šuo gali būti būtent jums skirtas šuo. Ūdrinis Šuo yra sena veislė, išvesta Anglijoje. Nors manoma, kad veislė Ūdrinis Šuo egzistuoja jau daugiau nei 500 metų, tai gana reta veislė šiandien. Šiuo metu yra mažiau nei 1000 Ūdrinių Šunų, ir tik 350-500 iš jų gyvena Jungtinėse Amerikos Valstijose. Tiesą sakant, norint įsigyti, labai sunku tikėtis rasti nors vieną. 
Kodėl veislė taip neįprasta? Ūdrinis Šuo yra saldus, meilus, įdomus šuo. Jis nepriklausomas, taip pat reikalauja ne itin daug dėmesio. Pasveikinęs jus su entuziazmu, Ūdrinis Šuo gali sau ramiai eiti prigulti. Ūdriniai Šunys būna gana dideli. Net mažos patelės sveria apie 65 svarus, o suaugę patina žymiai daugiau – net apie 125 svarus (apie 56 kilogramai). Jie tikrai yra tie šunys, kurie užima beveik visą namų erdvę. Ūdrinis Šuo puikiai sutaria su vaikais, bet dėl jo dydžio ir savybių, jis gali būti pernelyg chuliganiškas mažiems vaikams. Jis taip pat gali pasirodyti per daug padūkęs silpniems ar pagyvenusiems žmonėms. 
Ūdrinis Šuo yra savitos išvaizdos. Jo galva atrodo labai didelė ir ilga, jo ausys yra ilgos ir sulankstytos. Jis fiziškai stiprus, turi labai jautrią uoslę ir gali būti naudojamas kaip skalikas medžiojant. Ūdrinis Šuo turi plačią balso skalę, nuo žemo iki skardaus balso. Kai kuriems netgi patinka "dainuoti" ir artikuliuoti su kitais šunimis arba su žmonėmis. Ūdrinis Šuos paprastai gerai sutaria su kitais šunimis ir gyvūnais.  
Ūdrinis Šuo linkęs būti užsispyręs, todėl mokymas reikalauja kantrybės, ypač kai jis tampa ypač žaismingas. Dėl šio šuns didelio dydžio, mokymas yra absoliučiai būtinas dalykas. Nepaisant dydžio ir stiprumo, tačiau Ūdrinis Šuo yra "minkšta" asmenybė; jis nereaguoja į atšiaurų mokymo metodą. Todėl geriausia jį mokyti trumpomis bei įdomiomis pamokomos. Ūdrinis Šuo mėgsta maistą, todėl maisto kąsneliai puikiai padeda dresuojant šį šunį. Atkreipkite dėmesį, kad jo meilė maistui gali sukelti jums sunkumų: Ūdrinis Šuo išmoksta pabėgti nuo bet kokių kliūčių, išmoksta atsidaryti spintas, stalčius, ir net šaldytuvą, siekdami pavogti skanų kąsnelį. 
Jis turi daug ištvermės ir energijos – trijų kilometrų bėgimas yra jam tarsi pasivaikščiojimas parke. Jei bus paliktas vienas ilgą laiką, ypač be pakankamai pratybų, Ūdrinis Šuo ras būdų pramogauti pats ir savaip, netgi tokiais būdais kurie nepriimtini žmonėms, pavyzdžiui, iškapstys naujai pasodintą kaimyno gėlyną. Nepaisant jo dydžio bei stiprumo, Ūdrinis Šuo yra pernelyg draugiškas imtis rimto sergėtojo darbo.  

Ūdrinis šuo - šuns vardai

Vardai patinui Vardai patelei
01 . EsindasTaiga
02 . KoxasAmnezija
03 . BazilisNeira
04 . NursisToga
05 . MarselisTobė
06 . MorysŠasta
07 . BimbaliukaAfro
08 . KoralasAdela
09 . PlutasGora
10 . DaksisIzzy